23/Ekim/2023

Kamuya atama kura töreninden…

Kamuya atama kura töreninden…

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (@tcailesosyal) ‘ındaki 1.017 kardeşimizin kamuya yerleştirilmesine dair kura töreninde Bakanımız Sayın Mahinur ÖZDEMİR GÖKTAŞ’ın (@MahinurOzdemir), Kardeşlerimize hitabetinde aşağıdaki önemli mesajları bizleri mutlu etmiştir.

“Sayın Cumhurbaşkanımızın (@RTErdogan) ‘Biz Peygamberi yetim ve öksüz olan bir dinin, bir ümmetin mensuplarıyız’ hatırlatması bizim için yol göstericidir. Çünkü bu inanç, bu anlayış, medeniyet, kodlarımızda çok önemli bir yer tutuyor. Bizler, hiç kimseyi geride bırakmamaya söz veren bir neslin temsilcileriyiz.”

“Evden ayrılmak zordur. Ama başlangıçlar güzeldir. Türkiye Yüzyılı sizleri bekliyor. Bu ülke sizi vatanına, milletine, değerlerine bağlı ve özgüven sahibi kişiler olarak yetiştirdi. Türkiye’nin yarınları sizin gayretiniz ve emeğinizle güzelleşecek. Durmayacaksınız, yorulmayacaksınız. Sizi çok ama çok sevdiğimizi, her zaman yanınızda olduğumuzu, hiç ama hiç aklınızdan çıkarmayın. Kamudaki görevleriniz için her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. Hepinizi en içten sevgilerimle tekrar kutluyorum.”

Sn. Bakanımız Mahinur ÖZDEMİR GÖKTAŞ,
Sn. Bakan Yardımcılarımız (@LemanYenigunA @SayimMadak @duran_ridvan @ztarikdaroglu)
Genel Müdürlerimiz,(@semseddinylcn @hamzagokhan
@gulserusta)
Çocuk Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn. Ayşegül Yıldırım Kara(@ayildirimkara) ve ekibinin Kardeşlerimize hassasiyetine ve emeklerine çok teşekkür ediyorum.

Sn. @EmineErdogan
Sn. @RTErdogan

Salih ÇETİN
@YADER_TR Genel Başkanı